E-Mail:webmaster@bc.com.plmailto:webmaster@bc.com.pl

Mamy przyjemność przedstawić Państwu

Firmę Handlową Import-Export "TAKO" sp.j.

Istniejemy na rynku od roku 1994, jako jeden z pierwszych dostawców  wody źródlanej w opakowaniach jednostkowych oferowanej wraz z transportem do miejsca konsumpcji .Starając się rozwiązać dokuczliwy problem jakości wody w sieciach miejskich wodociągów, stworzyliśmy własny  system                          

dystrybucji"

Zadaniem naszej firmy jest zaopatrywanie konsumentów w zdrową i smaczną wodę z zasobów jurajskich, wprost do domów, mieszkań i zakładów pracy w ciągu 24-48 godzin od złożenia zamówienia . 

Aktualnie nasz system dystrybucji obejmuje tereny Polski Południowej i Zachodniej.

Lokalne firmy przedstawicielskie współpracują z Firmą Handlową Import Export "TAKO" sp.j. w oparciu o umowy franchisingowe. Przez pojęcie franchising prosimy rozumieć jednolitą i spójną sieć sprzedaży, oferującej towary i usługi o ustalonym, wysokim standardzie jakościowym. Wybrana przez nas forma współpracy może więc zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.

Konkurencyjna cenowo oferta i sprawna obsługa, a także rosnąca świadomość ekologiczna i znajomość zasad racjonalnego żywienia konsumentów sprawiają, że zasięg naszej sieci dystrybucyjnej stale rośnie.Dzięki wieloletniej znajomości branży, mocnej i ustabilizowanej pozycji na rynku krajowym oraz wzajemnie korzystnych kontaktach handlowych z licznymi kontrahentami z zagranicy, jesteśmy obecnie zaangażowani w rozszerzanie naszej działalności , obejmując swoim zasięgiem nowe tereny naszego kraju i państw ościennych.     

Pełne dane firmy

Firma Handlowa Import - Export TAKO 
A.Kowacki, S.Wolski

spólka jawna

42-425 Kroczyce, Siedliszowice 84;
tel./fax: 0-34 315 54 60
e-mail biuro handlowe:tako@zrodelko.pl
NIP: 629-10-02-170; Regon: 272244725